Takipçi satın almak yasal mı? İnstagram takipçi satın almanın bir kuralı var mı? İnstagram takipçi nasıl satın alınmalı? Tüm bunların hepsini yanıtlayacak ve sizlere güvenle İnstagram takipçi satın almanızı sağlayacağız. Öncelikle İnstagram takipçi satın almanın yasal olup olmamakla çok bir bağlantısı yoktur.

Milyonlarca hatta binlerce kullanıcı kendisi için İnstagram takipçi satın alır ve profilinde daha yüksek takipçi sayısı görmekten mutluluk duyar. Bunun için sizlerde instagram hesaplarınıza takipçi satın almak isterseniz, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

İnstagram takipçi satın almak yasal mı?

İnstagram - Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın almak istediğiniz de yapmanız gereken tek şey, hesabınızın gizliliğini Herkese açık konuma getirmek ve sorunsuz bir sipariş için, gönderim tamamlanıncaya kadar açık olarak bekletmek. İnstagram takipçi satın almanız için sipariş formunda ilettiğiniz uçtan uca şifrelenmiş bağlantıların aktif ve düzgün olması gerekiyor. Bunun için hesabınıza sorunsuz olarak referans olunmalı ve hiç bir sorun olmadan herkese açık profillerinize instagram takipçi satın alınmalıdır.

  • Yasal bir şekilde takipçi satın almak için;
  1. İnstagram hesap gizliliğinizi kapatın..
  2. İnstagram hesabınız herkese açık konumda kalsın..
  3. Siparişinizin tamamlana kadar ve sonlanıncaya kadar Kullanıcı adı değişikliği yapmayın, veya hesabınızın gizliliğini kapatmayın.
  4. Sorunsuz ve yasal takipçi satın almak için, sabırlı olun ve güvenli şekilde hesabınıza gönderilen takipçilerin keyfini çıkarın..

 

Zaman zaman kullanıcı hatasından kaynaklanan, yanlış URL/Link bağlantıları kısmi olarak telafi edilmeye çalışılıyor ancak Sunucularımız tüm verilerinizi şifreleyerek canlı destek ekibine gizlediği için zaman zaman müdahale etme şansımız olmuyor.

Maalesef siparişinizin iptal olmasına, bakiyenizin iade olamamasına sebep olabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmadan güvenli bir şekilde İnstagram takipçi satın al servislerinden yararlanmak için hesabınızı herkese açık yaptıktan sonra, kopyaladığınız Profil-Hesap bağlantısını veya URL/Link’ini vs. kontrol ederek siparişinizi onaylayın ve sorunsuz olarak İnstagram takipçi satın alma adımlarını tamamlayın..

 

Takipçi satın almak yasal mı?

Puan
Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]